Всього: 0 шт₴0

Загальні положення та умови

Зміст

 1. Загальні умови 
 2. Ідентифікація продавця, клієнта та продукту
 3. Умови доставки
 4. Умови оплати
 5. Можливість скасування замовлення зі сторони Покупця та Продавця
 6. Гарантія
 7. Реєстрація та управління даними
 8. Управління галереєю
 9. Авторське право
 10. Інші положення

I. Загальні умови

Загальні положення та умови (далі ЗПУ) регулюють права та обов’язки Продавця (постачальника) з одного боку і Покупця (споживача) з іншого боку.

ТзОВ «Креатіватор» є підтримувачем веб-сайту kreativator.com.ua і зареєстрованe за адресою: вул. Есе Томаша, буд. 48, с. Бадалово, Берегівський р-н, Закарпатська обл. 90253. Код ЄДРПОУ 41108584, п/р UA643122480000026007041001212 в АТ "КОМІНВЕСТБАНК".

Якщо Покупець бажає скористатися послугами ТзОВ «Креатіватор», то при покупці або реєстрації він зобов’язаний прийняти ЗПУ, що може зробити на останньому кроці при здісненні замовлення, вибравши поле «Я погоджуюсь з умовами надання послуг». Після прийняття ЗПУ між Продавцем та Покупцем укладається договір згідно ЗПУ.

II. Ідентифікація продавця, клієнта та продукту

Ідентифікація продавця

Купуючи на веб-сайті Kreativator (kreativator.com.ua), Вашим договірним бізнес-партнером стає ТзОВ «Креатіватор», надалі «Продавець».

Ідентифікація клієнтів

Покупка на веб-сайті Kreativator можлива для зареєстрованих та незареєстрованих клієнтів.
Завершуючи замовлення, між Продавцем та особою, яка надсилає замовлення, або організацією чи агентством, надалі «Покупець», укладається договір згідно з умовами ЗПУ.

Продукти та їх вибір

У галереї Kreativator представлені наші продукти, які будуть вироблятися після замовлення тільки за чітким запитом замовника та будуть доставлені на адресу, вказану у замовленні. Виготовлення та доставка продукту здійснюється згідно умов договору. Продавець зобов’язаний доставити замовлені товари протягом встановленого терміну, а Покупець несе відповідальність за оплату замовлених товарів.
На веб-сайті Kreativator ми намагаємося максимально точно показати продукти, однак фотографії, особливо кольори, можуть відрізнятися від реальності. Компанія, яка виготовляє одяг, дає нам розмірні таблиці, за які ми не можемо взяти на себе відповідальність. Продавець ретельно контролює весь процес (від початку замовлення продукту до його доставки), однак можуть виникнути проблеми з програмним забезпеченням, зв'язком та роботою комп’ютера. Продавець не несе відповідальність, якщо під час надання послуг виникають технічні проблеми такого характеру. У разі виникнення помилок або дефектів сервісу, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки за адресою info@kreativator.com.ua / info2@kreativator.com.ua, або за номером +38 (099) 3011617.
У ціну товару не включено вартість доставки. Вартість доставки відображається під час вибору способу доставки.
Вибір продуктів здійснюється шляхом їх розміщення у кошику, звідки можна їх видаляти або змінювати кількість. Після завершення замовлення якісні та кількісні зміни можна здійснювати через електронну пошту info@kreativator.com.ua / info2@kreativator.com.ua, але тільки в тому випадку, якщо Ваш продукт ще не було надруковано. Щоб уникнути будь-яких незручностей, перед тим, як завершити замовлення, потрібно повторно перевірити його параметри.

Замовлення можна здійснювати двома способами:

- Через інтернет-магазинkreativator.com.ua.
- Через електронну пошту: info@kreativator.com.ua.
Для Вашої зручності Продавець рекомендує зробити замовлення через інтернет-магазин. Продавець не несе відповідальність за зміст мотивів або якість зображення, завантажених Покупцем, тому, я
кщо Покупець не впевнений у правах використання цього мотиву, він зобов’язаний повідомити поточного власника. У разі наявності сумнівів, дані мотиви не можуть бути використані. Використання відомих та фірмових мотивів та логотипів також спричиняє порушення авторських прав. Див.: розділ IX. Авторське право.

III. Умови доставки

Серед доступних способів доставки Покупець може вибрати спосіб, яким бажає отримати посилку.
Продавець почне обробляти замовлення з моменту отримання від Покупця коштів за замовлені товари. Тривалість обробки замовлення -7 днів. Тривалість обробки замовлення може збільшитися, якщо якість отриманої графіки є недостатньою для друку. Виготовлення рекламних продуктів та килимків займе більше часу, тому час їх доставки є індивідуальним.

IV. Умови оплати

Ціни на продукцію на веб-сторінці kreativator.com.ua чинні до редагування їх Продавцем.

Покупець може оплатити замовлення двома способами: шляхом банківського переказу на поточний рахунок Продавця або шляхом здійснення онлайн платежу за допомогою банківської платіжної картки. 

Реквізити для здійснення банківського переказу на рахунок Продавця:

ТзОВ «Креатіватор», код ЄДРПОУ 41108584

п/р UA643122480000026007041001212 в АТ "КОМІНВЕСТБАНК"

Оплата коштів на поточний рахунок Продавця: 

У цьому випадку Покупець зобов'язується здійснити оплату за товар не пізніше ніж через 7 робочих днів після здійснення замовлення. Виготовлення замовлених продуктів починається тільки після отримання повної суми замовлення на наш банківський рахунок. Цей процес може вплинути на термін доставки.

Онлайн картковий платіж:

Якщо Ви вибрали онлайн платіж з карткового рахунку, сервер автоматично переводить Вас до місця, де Ви можете його здійснити. Продавець співпрацює з компанією Portmone.com, яка забезпечує надійний, безпечний та швидкий механізм оплати.

V. Можливість скасування замовлення зі сторони Покупця та Продавця

Скасування замовлення зі сторони Покупця.

Оскільки Продавець виготовляє продукт за індивідуальним замовленням Покупця, скасування його Покупцем можливе тільки у тому випадку, якщо процес виготовлення продукту ще не почався.

Якщо Продавець не виготовив продукт за встановлений термін (не пізніше ніж за 10 робочих днів) і між Продавцем та Покупцем не було складено нової угоди щодо виготовлення продукту та доставки, Покупець має право скасувати замовлення. У цьому випадку Продавець зобов’язаний повернути кошти Покупцеві. Витрати на повернення коштів повністю покриваються Продавцем.

Якщо клієнт зупиняє замовлення під час процесу виготовлення продукту, він зобов’язаний відшкодувати збитки ТзОВ «Креатіватор», оскільки в якості унікального продукту Продавець не може його продати іншим клієнтам.

Згідно Додатку №3 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню) Постанови КМУ №172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", друкована продукція поверненню не підлягає.

Скасування замовлення зі сторони Продавця

Якщо виплата платежу по банківській картці є невдалою або якщо банківський переказ не здійснюється протягом 7 робочих днів, то Продавець має право в односторонньому порядку розірвати договір.

У випадку розірвання договору без його виконання, ні Продавець ні Покупець не несе відповідальність.

Якщо після отримання замовлення у Продавця виникнуть сумніви щодо законності зображення, тексту або дизайну, який буде надруковано на вибраному товарі, Продавець має право скасувати замовлення в односторонньому порядку.

Продавець зобов’язаний негайно повідомити Покупця електронною поштою про скасування замовлення.

Продавець може скасувати замовлення, якщо не може забезпечити Замовника вибраним продуктом та не може зв’язатися з ним ні через телефон, ні через електронну пошту протягом 5 робочих днів. Таким чином, припиняються будь-які переговори.

VI. Гарантія

Продавець зобов’язується продавати якісні продукти та оперативно надавати послуги для максимального задоволення потреб клієнтів. 

У випадку дефекту продукту, Покупець має право, у межах законодавства, вимагати виправлення дефекту чи заміни продукту.

Після отримання товару, Покупець повинен переконатися в цілісності посилки.

Перевізник несе відповідальність за можливі пошкодження посилки. У випадку претензії, пов’язані з цим, Покупець може звернутися до постачальника.

Продукт може бути повернений Продавцеві, якщо дефект виник внаслідок його помилки.

Електронною поштою потрібно повідомити Продавця про скаргу та повернути продукт разом з рахунком в оригінальній упаковці. Всі скарги розглядаються в індивідуальному порядку. Продавець зобов’язаний розглянути скаргу протягом 3 робочих днів та повідомити Покупця про результат. Обробка скарг не може тривати більше 30 днів, в іншому разі Покупець має право відшкодувати повну суму свого замовлення. Якщо продукт повертають через дефекти якості, Продавець візьме на себе всі витрати за доставку. Покупець повинен вибрати такий спосіб доставки, щоб уникнути непотрібних додаткових витрат. Якщо Покупець порушує це зобов’язання, то він несе відповідальність за додаткові витрати. У разі виникнення проблем, товар потрібно повернути Продавцю в оригінальній упаковці протягом 30 днів. Ми можемо прийняти тільки неушкоджені продукти. 

Інтернет-магазин має таблицю розмірів для кожного продукту. Однак реальний розмір продукту може відрізнятися від вказаних значень на  ±5%, що є специфікою виробництва. Це не є помилкою і не покривається гарантією.

Якщо Покупець відмовляється від договору та відповідає критеріям повернення 30 днів, Продавець поверне суму замовлення протягом 15 робочих днів на банківський рахунок Покупця. Гарантія на виріб дійсна протягом 24 місяців.

VII. Реєстрація та управління даними

Реєстрація

Усі відвідувачі веб-сайту Креатіватор можуть на ньому зареєструватися або зробити замовлення без реєстрації, але тоді деякі функції для них будуть недоступні. Всі зареєстровані особи несуть відповідальність за правдивість даних, наданих під час реєстрації. Реєстрація неправдивих даних розглядається як зловживання даними інших осіб.

Управління даними

Зареєстровані користувачі та Покупці погоджуються тим, що надають право Продавцю управляти особистими даними згідно з вимогами Закону України „Про захист персональних даних” від 01.06.2010 № 2297-VI. Продавець не розкриває особисту інформацію третім особам. Винятком є  ситуації, пов'язані з необхідністю виконання замовлення (відправка посилки) та лише у випадку попередньої письмової згоди Покупця.

VIII. Управління галереєю

Веб-сторінка Креатіватор дозволяє відвідувачам безкоштовно створити власну галерею, завантажуючи туди зображення. Створення галереї можливе тільки після реєстрації. Створивши галерею, користувач автоматично стає її власником. Продавець зобов'язується не використовувати зображення та конструкції власника галереї з будь-якою метою і не надавати доступ до галереї іншим клієнтам. Власник галереї несе відповідальність за те, щоб фотографії, які він завантажує, тексти або дизайн не суперечили чинному законодавству, не шкодили конфіденційності інших осіб та не порушували авторських прав. За порушення цих правил компанія не бере на себе відповідальність, а повну матеріальну та кримінальну відповідальність несе власник галереї, який зобов’язаний відшкодувати Продавцеві всі збитки, що були заподіяні вищезазначеними порушеннями.

У випадку порушення прав, Продавець має право:

 • В односторонньому порядку призупинити роботу галереї без попереднього повідомлення її власника;
 • Якщо третя сторона, тобто власник мотивів, має претензії до Креатіватор щодо порушення авторських прав, Покупець зобов’язаний інтернет-магазин Креатіватор звільнити від таких правових суджень та покрити витрати на захист.

IX. Авторське право

У випадку замовлення друку власного зображення, Покупець бере на себе відповідальність за те, що завантажені зображення, графіки або мотиви є його інтелектуальною власністю. Якщо Покупець не впевнений у правах щодо використання мотиву, він зобов’язаний повідомити власника. У разі наявності сумнівів, ці мотиви не можуть бути використані. Покупець бере на себе відповідальність за зображення, які завантажує в онлайн-конструктор Креатіватора. Використання відомих та фірмових мотивів та логотипів також порушує авторські права власника. Якщо третя сторона, тобто власник зображення, мотиву або графіки, має претензії до інтернет-магазину Креатіватор щодо порушення авторських прав, Покупець зобов’язаний інтернет-магазин звільнити від таких суджень та покрити витрати на його захист.

За  власні зображення, які завантажуються в онлайн-конструктор Креатіватора (включаючи надписи, мотиви, графіки), несуть відповідальність тільки Покупці. Це означає, що Покупець гарантує Креатіватору, що зміст завантаженого зображення чи мотиву не порушує авторських прав або права власності. Надсилаючи замовлення, клієнт погоджується з тим, що особиста інформація, яку він надав на сайті kreativator.com.ua буде зберігатися у ТзОВ «Креатіватор».

ТзОВ «Креатіватор» використовує особисті дані тільки для власних маркетингових та статистичних цілей і не видає їх третій стороні.

Здійснюючи замовлення, клієнт засвідчує, що надані особисті дані є точними і правдивими. 

X. Інші положення

Якщо один із пунктів загальних правил або доставки є недійним або незаконним, решта пунктів контракту залишатимуться чинними. Недійсні розділи замінюються чинними згідно з законодавством України. 

Дизайн власного продукту

Швидка доставка Якісний цифровий друк Подарунок до замовлення Кількісні знижки до 50%