Всього: 0 шт₴0

1. Прямий цифровий друк

Прямий цифровий друк – вигідний і ефективний метод нанесення зображень, який ми використовуємо для друку на футболках або на інших текстильних виробах. Метод також називається direkt (безпосередньо), тому що принтер безпосередньо друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Оскільки принтер є дуже точним, Ви не будете обмежені в кольорах і отримаєте зображення набагато більшої деталізації, ніж при трафаретному друці.
Завдяки модернізації розробок є можливість нанесення зображення на вироби світлих і темних тонів. Якщо прямий цифровий друк на виріб з білої (світлої) тканини здійснюється відразу, то друк на тканину темного кольору проводиться вже дещо по-іншому алгоритму. Так, на місце перенесення зображення попередньо наноситься праймер. Після цього спеціальними білими чорнилами наноситься база, а вже потім основний малюнок. Саме через це зображення на тканинах темного кольору буде якіснішим.
Максимально можливий формат цифрового друку – 35х40 см. Поверхня, на яку нанесли зображення, чудово зберігає структуру матеріалу, тканина дихає та м’яка на дотик. Вироби відмінно переносять прання і теплову обробку, не вимагають спеціального догляду.
Єдина вимога для друку- у складі матеріалу футболки бавовна повинна становити не менше 60 % . Ми працюємо з високоякісними матеріалами, тому всі наші товари виготовлені зі 100 % бавовни.

Великою перевагою цієї технології є те, що друкування можливе навіть при замовленні одної футболки. Ця технологія є економічно ефективною, оскільки, наприклад, виготовлення одної футболки методом трафаретного друку є дорожчим.
Цю технологію ми використовуємо найчастіше, оскільки процес виготовлення є швидким а результат високоякісним та економічно ефективним.

Цифровий друкЦифровий друк
 

2.Сублімаційний друк

Ідеально підходить для друку різних подарунків.
Сублімаційний друк - це технологія друку фарбою, під час якої під дією температури здійснюється перенесення на текстиль або інші поверхні надрукованого на спеціальному папері зображення. Даний вид друку фарбами активно використовується для виготовлення різних видів сувенірної продукції з кераміки, текстилю та ін. матеріалів. 

Технологія нанесення:
1. Підготовлене зображення друкується на струменевому плотері в "дзеркальному відображенні". Друк проводиться сублімаційним чорнилом на спеціальному папері.
2. Підготовлений проміжний носій прикріплюється термостійким скотчем до поверхні зображенням всередину. 
3. Все це поміщається в термопрес, де при заданих температурах (180°-210°C) і часу (30-180 с) відбувається процес сублімації - чорнило випаровуються з паперу і фіксуються на поверхні продукту (горнятка, пазлу, футболки абощо).

Sublimačná technológia tlače

 

3. УФ друк

 Ультрафіолетовий друк є сучасним способом нанесення повнокольорових зображень з використанням чорнил, що полімеризуються під дією ультрафіолетового світла. Дозволяє наносити зображення безпосередньо на твердий листовий матеріал.
Переваги УФ друку:
- можливість друкувати на багатьох типах поверхні: склі, металі, ПВХ, МДФ, дереві, папері, картоні тощо.
- УФ-друк дає можливість створювати текстурні поверхні.
- Можливе застосування в процесі друку лаку і білих чорнил, що додає оригінальності будь-якому зображенню.
- У цілому відзначається підвищений рівень стійкості до зовнішніх факторів, що могли б зіпсувати зображення.

UV друк

Digitálna potlač tričiek
Sieťotlač
Tampónová potlač pier
Potlač reklamných predmetov
Strojové vyšívanie
Дизайн власного продукту

Швидка доставка Якісний цифровий друк Подарунок до замовлення Знижки до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.