Всього: 0 шт₴0

Шановний автор блогу!

  Ви є автором блогу про моду та стиль? У нас є для Вас цікава пропозиція! Ми шукаємо таких блогерів, які на нашому веб-сайті зроблять футболку з власним дизайном та поділяться процесом зі своїми читачами. В обмін за це ми надішлемо Вам футболку з Вашим дизайном абсолютно безкоштовно.

Футболка блогера

Що потрібно зробити, щоб отримати футболку?

  • Зв'яжіться з нами за адресою info2@kreativator.com.ua та надішліть певну інформацію про свій блог, зокрема про те, які теми Ви публікуєте, як часто Ви публікуєте записи та про кількість Ваших читачів.
  • Якщо зміст Вашого блогу сходитися з нашими ідеями, Ви отримаєте від нас електронний лист із підтвердженням та можете взяти участь у нашій програмі блогу.
  • Після отримання підтвердження електронною поштою, Ви можете почати розробку власної футболки через онлайн конструктор веб-сайту Kreativator. Виберіть один із варіантів, додайте текст, завантажте власну фотографію або використовуйте наші готові шаблони.
  • При здійсненні замовлення, на етапі "Адреса", в коментарях не забудьте написати «Блогер футболка» а також назву Вашого блогу.
  • Після того, як Ви отримали футболку, поділіться своїм досвідом з читачами. Розкажіть усім, як легко бути стильними та оригінальними з інтернет-магазином Kreativator.                                                                                                                                                                                                   Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Дизайн власного продукту


Швидка доставка Якісний цифровий друк Подарунок до замовлення Знижки до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.