Всього: 0 шт₴0

Шановний автор блогу!

  Ви є автором блогу про моду та стиль? У нас є для Вас цікава пропозиція! Ми шукаємо таких блогерів, які на нашому веб-сайті зроблять футболку з власним дизайном та поділяться процесом зі своїми читачами. В обмін за це ми надішлемо Вам футболку з Вашим дизайном абсолютно безкоштовно.

Футболка блогера

Що потрібно зробити, щоб отримати футболку?

  • Зв'яжіться з нами за адресою info2@kreativator.com.ua та надішліть певну інформацію про свій блог, зокрема про те, які теми Ви публікуєте, як часто Ви публікуєте записи та про кількість Ваших читачів.
  • Якщо зміст Вашого блогу сходитися з нашими ідеями, Ви отримаєте від нас електронний лист із підтвердженням та можете взяти участь у нашій програмі блогу.
  • Після отримання підтвердження електронною поштою, Ви можете почати розробку власної футболки через онлайн конструктор веб-сайту Kreativator. Виберіть один із варіантів, додайте текст, завантажте власну фотографію або використовуйте наші готові шаблони.
  • При здійсненні замовлення, на етапі "Адреса", в коментарях не забудьте написати «Блогер футболка» а також назву Вашого блогу.
  • Після того, як Ви отримали футболку, поділіться своїм досвідом з читачами. Розкажіть усім, як легко бути стильними та оригінальними з інтернет-магазином Kreativator.                                                                                                                                                                                                   Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!      

 

Відгуки блогерів

 

 «Наверняка вы замечали, что сейчас футболки по индивидуальному дизайну - новый тренд. Я нашла ребят @kreativator_ua , которые придумали идеальный конструктор, с помощью которого даже ребёнок может создавать стильные и модные вещи :) Ребята @kreativator_ua оформляют индивидуальным дизайном чашки, подушки и многое другое, делают гравировки - испытайте, насколько безгранична ваша фантазия»

Ірина, @protiff_pravil

«Футболка с собственным дизайном за 5 минут просто зашла на @kreativator_ua, перешла на сайт, там есть очень уборный конструктор, можно даже с телефона создать футболку с собственным дизайном.
Кстати качество и футболки и принта от @kreativator_ua супер советую :)»

Марія, @marimomti

«Марк вирішив, що він справжній :) Команда @kreativator_ua наскільки якісно надрукувала фламінго на футболці, що так і виглядає :) Тут можна втілити будь який принт в життя та відчути себе дизайнером на всі 100%. Супер -зручно і швидко. Такий сервіс я люблю :)»

Ліда, @li_morukina

«Благодаря @kreativator_ua , можно легко и быстро создать футболку с собственным логотипом. Заходите на @kreativator_ua , переходите на сайт на котором конструктор, выбираете цвет, размер, можно создать логотип или добавить свой. Качество класс :)”⠀

Марина, @marynaqueen


«@kreativator_ua современный магазин очень удобный и простой в работе с выбором сайт на котором даже ребёнок,может создать цвет, стиль и дизайн футболки.
Ассортимент очень большой,можно создать подарок на любой вкус :) 
Качество порадовало ооочень :)
И спасибо @kreativator_ua за быструю доставочку!!!»

Наталія, @natali_bezkompleksov

 «..сказать что я в восторге от этого сайт, ну ничего не сказать.
Это реально круто , и каждый может час себе сделать футболку , майку , платье , бодик и много всего..
У ребят очень качественная одежда, выбрать можно фасон, стиль, и любой принт который захочешь именно ты!
Это очень невероятно, честно впервые наткнулась на такой сайт и осталась очень довольна.»

Оксана, @kseniya_perova_19

Дизайн власного продукту

Швидка доставка Якісний цифровий друк Подарунок до замовлення Знижки до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.