Всього: 0 шт₴0

30 днів на повернення 

Для нас важливо, щоб Ви були задоволені

Кожен продукт, який Ви замовляєте у Kreativator, індивідуальний та виготовлений спеціально для Вас. Це саме те, чим ми відрізняємося від інших інтернет-магазинів. Ми хочемо бути впевнені, що Ви повністю задоволені замовленим продуктом. Якщо випадково ні, то ми надаємо Вам можливість скористатись гарантією повернення продукту- до 30 днів від моменту покупки. 

Ми гарантуємо, що ви будете задоволені на 100%

Коли Ваш пакет прийде, перевірте його вміст та стан замовленого продукту. Якщо Ви випадково отримали інший продукт чи продукт іншого розміру, або виріб чи друк пошкоджені- просто поверніть його нам протягом 30 днів від моменту покупки. Ви можете вибрати один з наступних варіантів:

-        Заміна продукту на новий

-        Заміна продукту на ваучер (у сумі, рівній вартості товару), який Ви можете використовувати для Вашої наступної покупки

-        Ми повертаємо кошти, сплачені Вами за продукт, якщо є помилка з нашого боку (наприклад, неякісний друк або пошкоджений товар)

Перед тим, як повернути нам продукт, ми просимо Вас повідомити про це наш сервіс по обслуговуванню клієнтів. Адресу для повернення продукту Ви можете знайти на головній сторінці в меню "Контакти".

Деякі поради, щоб уникнути повернення продукту:

  1.      Завжди перевіряйте електронний лист із підтвердженням.

Після здійснення замовлення, Вам на електронну пошту прийде повідомлення з підтвердженням. Графічний дизайн з'явиться у вигляді вкладення, де Ви можете його переглянути та перевірити. Якнайшвидше повідомте нам, якщо Ви бажаєте щось змінити у замовленні. Якщо продукт ще не виготовили, ми з радістю зробимо зміни, які Ви бажаєте.

  1.      Враховуйте, що можливі затримки з відправкою замовлення.   

Ми працюємо надзвичайно швидко та оперативно, але іноді може спостерігатися накопичення замовлень, які ми не можемо роздрукувати за один день, оскільки працюємо з обладнанням, що має свою виробничу потужніть. Якщо Ваше замовлення є дуже терміновим, просимо спочатку звернутися до нашої клієнтської підтримки, щоб бути впевненими, що продукт буде виготовлено вчасно. 

  1.  Придбайте одну одиницю, перш ніж замовити більше продуктів.

Якщо Ви плануєте замовити більшу кількість продуктів і не впевнені, що результат буде відповідати Вашим уявленням, Вам слід спочатку замовити зразок. Якщо Вам продукт сподобається, тоді сміливо можете замовляти більшу кількість продуктів та отримаєте великі кількісні знижки. 

Відповіді на Ваші запитання можна знайти в розділі "Типові питання".

Дизайн власного продукту

Швидка доставка Якісний цифровий друк Подарунок до замовлення Кількісні знижки до 50%