Виготовлення в день замовлення | Безкоштовна доставка понад 990 грн | Гарантія повернення 30 днів
Всього: 0 шт₴0

Гарантія повернення 30 днів

Нам важливо Ваше задоволення

Кожен продукт, який Ви замовляєте від Kreativator, індивідуальний та спеціально виготовлений за Вашими потребами. Це саме те, чим ми відрізняємося від інших інтернет-магазинів. Ми хочемо бути впевнені, що Ви повністю задоволені замовленого Вами продукту, тому ми пропонуємо Вам можливість скористатись гарантією повернення 30 днів.

Ми обіцяємо Вам 100% задоволення

Коли Ваш пакет прийде, перевірте його вміст та статус замовленого продукту. Якщо Ви отримали інший розмір або отримали щось інше, ніж Ви замовили, Ви можете повернути нам продукт. Якщо виріб або друк пошкоджені, просто поверніть продукт протягом 30 днів після отримання пакета. Ви можете вибрати одну з наступних варіантів:

-        Заміна продукту знову.

-        Заміна продукту на купон, рівним сумі замовлення, який Ви можете використовувати для Вашої наступної покупки.

-        Ми повертаємо ціну продукту, якщо є помилка з нашого боку (наприклад, неправильне друкування або дефектний товар).

Перед тим, як повернути нам продукт, ми просимо Вас повідомити про це наш сервіс по обслуговування клієнтів. Адресу на яку Ви хочете повернути продукт, Ви можете знайти його в меню "Контакти".

Деякі поради, щоб уникнути повернення продукту:

  1.      Завжди перевіряйте електронний лист із підтвердженням.

Після підтвердження Вашого замовлення, Ви автоматично отримуєте електронною поштою повідомлення про Ваше замовлення. Графічний дизайн з'являється у вигляді вкладення, Ви можете перевірити це. Якщо Ви хочете змінити текст чи розташування мотиву, ми попросимо Вас повідомити про це нас як можна швидше. Якщо продукт ще не виготовили, ми з радістю змінимо мотив, надпис за Вашим бажанням.

  1.      Розраховуйте на затримку посилки.

Ми працюємо надзвичайно швидко, але іноді може спостерігатися накопичення замовлень, які ми не можемо роздрукувати за один день. Оскільки ми працюємо з машинами, які схильні до неефективності, цей фактор також може сповільнити нашу роботу. Якщо Ви терміново хочете отримати своє замовлення, Ви можете запитати про стан Вашого замовлення в нашому відділі обслуговування клієнтів.

  1.      Попросіть зразок, перш ніж замовити більше продуктів.

Якщо Ви збираєтеся придбати більший товар і хочете, щоб кінцевий результат відповідав Вашим ідеям, Вам слід спочатку замовити зразок. Вартість зразка така ж, як і при замовленні одного. У випадку більших замовлень, буде дійсна кількісна знижка, в тому числі раніше замовлений зразок. В результаті, всі товари можна придбати за зниженою ціною.

Подальші відповіді на Ваші запитання можна знайти в розділі "Типові питання".


Швидка доставка Якісне цифрове друкування Подарунок до замовлення Знижка до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.