Виготовлення в день замовлення | Безкоштовна доставка понад 990 грн | Гарантія повернення 30 днів
Всього: 0 шт₴0

Новинки на сайті

Команда «Креатіватор» постійно намагається розширювати та розвивати сайт. Ми намагаємося покращити взаємодію з користувачем та запропонувати різні варіанти для дизайну, щоб забезпечити Вам сучасне, швидке та просте у користуванні додаток для Ваших ідей. Ми обіцяємо, що наші зусилля стають все більш помітними з часом, і Ви отримаєте тільки позитивний досвід від нашого веб-сайту. У цьому розділі ми хотіли б Вас повідомити про новини на нашому сайті.

2018 Листопад

Нові подарунки для гравірування - тепер в нашому асортименті Ви можете знайти широкий вибір гравірованих подарунків з дерева, металу та скла. Зробіть приємний подарунок для себе або для Ваших близьких з гарною дерев'яною шкатулкою, скляною пляшкою для віскі або елегантною сталевою флягою. Відтепер Ви можете зробити унікальний подарунок з власним гравірованим надписом, мотивом або навіть з власною гравірованою фотографією.

            

2018 Вересень

Нові шаблони для штампів - Ви знайдете широкий вибір штампів на нашому сайті, ми створили шаблони, які можна редагувати, щоб економити Ваш час. За допомогою цих шаблонів Ви можете швидко створити власний штамп для свого бізнесу або навіть для весілля чи вечірки.

        

2018 квітень

Ми додали нові рекламні предмети та категорії до нашого асортименту - ми намагаємося надати максимально широкий спектр можливостей для наших клієнтів, щоб розкрили свою індивідуальність. Подарунки розроблені новою УФ технологією із за великої кількості були розділені на окремі категорії. Швидко і легко їх знайти в «Блокноти», «Для відпочинку», «Для дому», «Канцтовари» та «Подарункові набори». Ми бажаємо Вам приємного перегляду!

2018 березень

Оцініть, прокоментуйте, відгукніться! – Інтернет-магазин Креатіватор приєднався до програми Надійні магазини, що надає Вам можливість поділитися реальним досвідом та думками, отриманими під час покупки. Відгукніться, заповніть анкету, яку Ви отримуєте через 10 днів після покупки. Виконавши це, Ви допомагаєте іншим покупцям вибрати, а нам покращити наші послуги та досвід роботи з користувачами. У Вас є позитивний досвід? Поділіться з іншими! Ви розчаровані покупкою? Допоможіть нам, щоб ми могли виправити цю проблему.

2018 лютий

Унікальний продукт з унікальною упаковкою!Відтепер Ви отримуєте Ваше замовлення у креативній упаковціКоли Ви отримуєте пакет, Вам не потрібно думати про те, яке Ви замовлення отримали, тому що зразу знатимете побачивши упаковкуВід дизайну футболки до отримання посилки, наш унікальний логотип Креатіватор з’являється всюди, щоб Ви могли легко визначити наш інтернет-магазин. Це все? Ні! Фактично, всередині кожного пакета чекає Вас сюрприз. Вам цікаво?

2018 січень

Ми раді повідомити Вас, що наш новий інтернет-магазин готовий!Більш сучасний, більш прозорий і найголовніше зручний для мобільних пристроїв. Можете створювати власні футболки в конструкторі або вибрати готовий принтОнлайн дизайн футболок від тепер є легка справа, навіть на мобільному телефоні. Дизайн футболки!

2017 грудень

Зробіть свій власний дизайн за допомогою Креатіватора!Не маєте жодної ідеї, як здивувати своїх близьких? Вам хочеться зробити індивідуальний сюрприз для рідних? Для тривалого зберігання сімейних фотографій виберіть фото камінь, що є ідеальним варіантом для цього. Смішний різдвяний светр зробить Ваше свято цікавішим. Створіть унікальний подарунок онлайн, успіх гарантований.

hrncekhrncek a vankushrncekhrncek s potlacou

2017 листопад

Нова цифрова машина-Наша майстерня розширилася новим цифровим принтером. Чому це впливає на Вас? Перш за все, тому що Ваше завантажене зображення буде надруковане тим пристроєм, який найкраще його друкує. Вам не доведеться турбуватися про те який принтер вибрати, замість Вас зроблять це наші графічні дизайнери, які виберуть самий підходящий принтер для Вашого зображення. По-друге, більше принтерів – швидке друкування футболок. Новий принтер хороша новина не тільки для нас, а і для Вас. :)

2017 жовтень

Друкування на килимок для миші - Ми розширили свій асортимент виробів, тепер Ви можете створити індивідуальний килимок для миші з власною фотографією або надписом. Відтепер крім класичної квадратної форми у нашому асортименті появився килимок у формі серця, яка забезпечує відмінну поверхню для романтичних зображень. Для любителів ідеальних форм ми рекомендуємо круглий килимок, яку можна доповнити своєю фантазією і готовий сюрприз для близьких або друзів. Дизайн килимка може розпочатися!

sziv%20alaku%20egerpad.jpgegerpad.jpgkor%20alaku%20egerpad.jpg

2017 вересень

Друк на фото каміннях - Зробіть свої спогади про відпуск незабутнім надрукувавши це на фото камінь. Створіть фото камінь з власною фотографією, легко і комфортно, щоб Ваші враження та спогади завжди залишилися з Вами. Просто завантажте власну фотографію, додайте кілька добрих слів, смішний текст або відредагуйте свою улюблену цитату. Результат гарантовано полюбиться Вам! Поїхали до конструктора!

fotoko.jpgparos fotoko.jpgteglalap fotoko.jpgboltives fotoko.jpg

2017 серпень

Ми розширили свій асортимент!Відтепер чоловіча футболка Fantasy доступний не тільки для чоловіків, а вже і для жінок та для дітей. Вони відмінно підходять для будь-якого спорту, завдяки своєму матеріалу, який забезпечує високий рівень поглинання вологи та швидко висихає. Відмінний вибір для спортивних команд з унікальним ім’ям або з власним логотипом. Ви можете це зробити легко за допомогою онлайн конструктора. Ми гарантуємо якісне і швидке виготовлення. Поїхали до конструктора!

%D0%B6%D1%96%D0%BD-%20%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B4%D0%B8%D1%82-%20%D1%84%D1%83%D1%82

2017 липень

Літні акції! Варто купувати зараз! - Значно нижчі ціни, незмінна якість та швидкість виготовлення. Ось шанс, щоб зробити повсякденне життя особливим за допомогою унікальної футболки, кружки з власним логотипом або здивуйте своїх близьких з індивідуальним подарунком. Скористайтеся цією можливістю! Тепер Ви можете отримати знижку 20, 30 або навіть 50 % на нашу продукцію, щоб Ви могли придбати більше продуктів за зниженою ціною. Включіть свою фантазію, поїхали до конструктора!

2017 червень

Парасольки з логотипом! - Зробіть похмурі, дощові дні веселішими з унікальною, веселою парасолькою. Виберіть один із наших зручних автоматичних парасольок, у нашому конструкторі зробіть свій власний дизайн, розмістіть будь-який текст, логотип або можете завантажити власну фотографію. Можливості обмежені тільки Вашою фантазією! Будьте особливими й насолоджуйтеся літом завдяки модному аксесуару!

esernyo%20ketfele%20szinben.jpg

2017 квітень

Ми добавили онлайн конструктор для штампів! - Ви ще не знаєте, який штамп хочете? Створіть свій власний штамп одним кроком, або можете використати наші попередньо розроблені шаблони для всіх типів штампів. Ми розбили на категорії шаблони для спрощення і полегшення виготовлення. За допомогою пару кроків Ви можете вибрати підходящий для Вас штамп будь це корпоративний, медичний, бухгалтерський або унікальний шаблон. У Вас є можливість завантажувати свій власний логотип. Завантажуйте, виберіть штамп, скорегуйте і Ваш штамп буде готовий.

%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BF%20%D0%BA%%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BF%20%D0%BA%%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BF%20%D0%BA%

2017 березень

Нові рекламні продукти в нашій пропозиції! - Створіть унікальний брелок з власним надписом або логотипом, унікальний Power Bank, автомобільний зарядний пристрій і багато інших практичних аксесуарів, які необхідні для повсякденного життя. Вставте власний логотип компанії на нього і будьте присутні у повсякденному житті людей. Виберіть свій улюблений продукт і зробіть його за власним дизайном!

PowerBank%20universal.png%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC-%20%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%%D0%91%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%20%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%87%20%

2017 лютий

Ми розширили свою продукцію кольоровими бавовняними подушками.Комфорт і фантазія! Зробіть свій будинок веселішим і кольоровим за допомогою кольорових подушок і принтів на ньому. На Вас чекає 13 кольорів і безліч мотивів. Створіть особливу атмосферу в квартирі або зробіть унікальний подарунок своїм рідним або друзям. Ідеальний подарунок для дітей кольорова подушка з казковими фігурками. Завдяки натуральному матеріалу, результат буде якісним і довготривалим.

.png1.png

2017 січень

Нижня білизна з власним надписом або мотивом!Ми розширили нашу продукцію новими продуктами. Тепер Ви можете створити нижню білизну за своїм дизайном. Вибирайте з різних типів білизни, розкрийте свою фантазію і створіть унікальну білизну! Ви можете створити набір для себе, а також для коханої людини, оскільки у нашому асортименті доступна жіноча і чоловіча нижня білизна. Дизайн тут!

білизна.pngбілизна1.png

2016 грудень

Індивідуальні кружки з власним дизайном!Важко почати ранок? Підніміть свій настрій з чашкою гарячого напою. Виберіть один з наших кружок і включіть свою фантазію. Надрукуйте найприємніші спогади футболу на кружку і зробіть сюрприз своїм близьким. Зробіть приємний подарунок своїм близьким вибравши кружку з ручкою форми серця або магічну кружку, які приносять приємні спогади з власними фотографіями, які Ви розміщаєте на них. За допомогою гравірування можете створити унікальні, індивідуальні подарунки.

.pngfoci%20bogre%20sajat%20mintaval.jpggaleria-produktov.jpg
2016 листопад

Найновіші мотиви на головній сторінці!Творці нашого сайту Креатіватор створюють нові мотиви кожен день, про яких ми хочемо, щоб Ви дізналися вперше. Саме тому ми рішили їх виділити на головній сторінці, і ми також зробили простим редагування, оскільки натискаючи на мотив Ви автоматично переходите в конструктор, а мотив автоматично появиться на продуктах. Ви можете знайти будь-який мотив в конструкторі. 

.png1.png2.png

Більш прозорий асортимент! Відтепер у конструкторі Ви можете легко вибрати зі списку перерахованих продуктів, оскільки список показується у віконечках замість списку. Вибирайте на здоров’я!

2016 жовтень

Дизайнер - Ви знайшли підходящий для Вас мотив? Під конструктором появиться ряд продуктів з мотивом яку Ви вибрали. Отже, Ваш дизайн відображається на декількох продуктах. Якщо Вам полюбиться один продукт у нижньому рядку, то Ви одним кліком можете вибрати й зразу перемістити у кошик. Ваше весела селфі красиво виглядає як на футболці так і на кружках? Чому би Ви не пили ранкову каву з нього? Надихайтесь і створюйте цікаві, смішні подарункові набори, підніміть свій настрій не тільки своїм одягом, але й крихітними аксесуарами, що прикрашають Ваш будинок, створіть дизайнерську кружку, подушку, магніт!

на інших продуктах.png

2016 вересень

Щасливий день!відтепер дійсно варто відвідувати наш сайт, оскільки Ви можете отримати не щоденну знижку, якщо Ви досить уважні. Щомісяця ми вибираємо день, коли можете купувати за півціни! Ви можете використати код ВСЕ ЗА ПІВЦІНИ зі знижкою 50 %, але тільки в день акції, Ви можете дізнатися про це на головній сторінці. Коли Ви можете зловити момент? Будьте уважними, відвідайте наш сайт частіше, щоб Ви не пропустили щасливий день. Деталі тут!

2016 серпень

Рушники з власним логотипом або графікоюЄ речі, які ми завжди використовуємо у повсякденному житті, але чому б ці речі не зробити унікальними? Зробіть Ваш рушник унікальним за допомогою власного надпису або імені! Рушник з власним надписом або логотипом ідеально підходить для рекламування своєї компанії. Ви можете вибрати між декількома кольорами рушників виготовлені з 100 % бавовни, які ідеально підходять для вишивки, замість кольорових мотивів, ми рекомендуємо розмістити на рушник просту графіку або надпис. При більшому замовленні ми пропонуємо кількісні знижки. Дизайн рушника тут!

.pngnevre szolo torolkozo.jpg

2016 липень

Кількісні знижки безпосередньо в онлайн конструкторі – якщо Ви бажаєте замовити більше футболок, толстовок, кружок або штампів, то Ви можете клацнути на таблицю «Кількісні знижки» і можете переглянути інформацію про кожен продукт. І так появиться таблиця де детально розписано кількісні знижки на продукт яку Ви вибрали. Найкраще в цьому, що з певного виду продукту (наприклад футболка Adler Basic) вибираєте різні кольори, різні розміри, різну графіку, а кількісна знижка так само діє. Знижка діє уже від 3 футболок. За деталями натисніть тут!

2016 червень

Опуклий надпис – Ви хотіли б спробувати щось справді унікальне? Надпис набагато цікавіше виглядає, якщо надрукований в опуклій формі. В онлайн конструкторі натискаючи на кнопку «Вставити текст», за допомогою слайдера Ви можете змінити форму опуклості тексту. Таким чином, Ви можете створити свій власний логотип, яку Ви можете розмістити не тільки на футболці, а на кружках, на подушці або на будь яких рекламних продуктах. Спробуйте це або натисніть на відео урок тут!

текст.png%D0%BE%D0%BF%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%

2016 травень

Дитячі бодіки, мотиви на футболки для мам – ми розширили наш асортимент дитячих продуктів, відтепер Ви можете створити свій дизайн і друкувати на дитячих бодіках. У категорії «Вагітність» ми постійно розширюємо свої мотиви, між якими Ви можете спокійно вибирати. Зробіть смішний, приємний подарунок своїй коханій дитині або дітям своїх друзів, близьких. Розмістіть надпис, мотив або завантажте свою власну фотографію. Зробіть свої сімейні моменти незабутнім!

%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BA%D0%B8.png%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BA%D0%B81.pn%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BA%D0%B82.pn

2016 квітень

Спонсор футболки – Креатіватор виступив спонсором 42-го міжнародного спортивного змагання між містами Пн. І ПдКомарома. Для події, що проводилася щороку, ми надрукували понад сімсот кольорових футболок для бігунів, які брали участь у змаганнях. Ми були раді надати унікальний і комфортний вигляд для тих, хто любить займатися спортом. Було зроблено смішне відео про друк футболок, яку можна переглянути нижче публікації.

futoverseny%20polo%20nyomtatas.jpg

2016 березень

Друк на плюшевих іграшках – У Вас є улюблена плюшева іграшка? Ми не завжди можемо бути разом з близькими, улюбленими людьми, тому всім потрібен хороший і м’який друг, яку можна будь-коли обняти. Вибирайте із наших чудових плюшевих ведмедиків, виберіть для себе найбільш симпатичну тварину, розмістіть своє власне фото на футболці або надпис. Це може бути прекрасним подарунком не тільки для дітей, але і для близьких і коханих людей.

іграшки (1) (1).pngіграшки1.pngdarcek%20s%20vlastnou%20potlacou%20(2)_1

2016 лютий

Килимки –відтепер Ви можете зробити на нашому сайті килимок за власним дизайном. Ми додали ряд нових мотивів та надписів, які Ви можете змінити за кольором та за розміром. Звичайно Ви можете створити свій власний надпис або завантажити власне фото. Унікальний килимок зробить Ваш дім цікавішим та гостинним. Але не тільки у своєму домі відчувайте себе дома! Килимок з власним надписом, логотипом або мотивом підвищить імідж Вашого бізнесу, офісу або кафе. Дизайн килимок тут!

crossfit%20rohozka.jpglabtorlo szonyeg gyartas es tervezes Krelabtorlo szonyeg gyartas es tervezes onllabtorlo%20szonyeg%20gyartasa%20es%20terlabtorlo%20szonyeg%20gyartas%20es%20rend

2016 січень

Фартухи та інші кухонні аксесуари –зробіть час проведений на кухні цікавішим та веселим за допомогою аксесуара зробленим за власним дизайном. Створюйте неповторну атмосферу на кухні, зробивши аксесуари з власним дизайном. Зробіть фартух з власним надписом або мотивом, оберіть відповідні кухонні рукавички та готовий Ваш набір. Ви навіть можете зробити дизайн кружки подібним до дизайну кухні, щоб загальна картина була красива. Дизайн тут!

%D1%84%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%83%D1%85.png

2015 грудень

Пазли в різних формах і розмірах – Ви дійсно хочете зробити унікальний подарунок для своїх близьких? Зробіть сюрприз своїй дитині подарувавши їй пазл зі своєю улюбленою казкою або виберіть пазл у формі серця, розмістіть на ньому сімейне фото і готовий подарунок для річниці або на день народження. Ви можете отримати приємні задоволення під час збору пазла. Дизайн тут!

hazikedvenc mintas puzzle.jpg

2015 лютий

Чохли для мобільних телефонів з власним мотивом або надписом – станьте особливим за допомогою індивідуального чохла. Включіть свою фантазію і зробіть чохол із власним мотивом, надписом або власною фотографію. Виберіть один із наших готових мотивів або завантажуйте власне фото. Зробіть популярний чохол для свого телефона!

G8-potlac.jpgiphone%206%20mobiltok.jpgSamsung%20Galaxy%20S4%20mobiltok.jpg

2015 жовтень

Штампи – у нас можна друкувати не тільки на текстиль, але у нас Ви також можете зробити дизайн унікального штампа. Ви хочете отримати унікальний і якісний штамп? Виберіть форму, завантажте відповідний логотип або вставте текст і розмістіть готовий штамп у кошик. Крім фірмових штампів, Ви можете створити штамп на дівішнік або смішні штампи. Дизайн тут!

%D1%88%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%BF%203.pngbelyegzok gyartasa Kreativator.jpgfa belyegzo gyartasa Kreativator.pngbelyegzok%20masnapra%20Kreativator.jpg

2015 вересень

Рекламна продукція в асортименті Креатіватор! – Хочете, щоб Ваш бізнес був більш широко відомий? Відтепер крім футболок ми пропонуємо Вам друкування на рекламних продуктах. Ви хотіли б відновити імідж Вашої компанії за допомогою нового логотипу? Це може бути креативним способом рекламування Вашого бізнесу, вибравши підходящий подарунок для логотипа Вашої компанії. Або Ви просто хочете мати власний логотип на корпоративних аксесуарах? Між кольоровим асортиментом Ви обов’язково знайдете підходящий для Вас. Вибирайте з наших рекламних продуктів. Знайдіть для себе найнеобхідніші речі, які Ви використовуєте щодня, розмістіть власний логотип компанії або надпис. З нашого асортименту Ви можете вибрати канцелярські товари, сумки, флешки, кружки, годинники та килимки. Зробіть лице Вашої компанії більш привітним за допомогою власного логотипа. Крім того, ми також пропонуємо кількісні знижки. Чим більше товарів Ви замовляєте, тим більше знижки Ви отримуєте.

ceges reklamtermekek logozasa.jpgpera s vlastnou potlacou (2).jpg

2015 серпень

Програма Blogger! – у нас почався співпраця з блогерами та влогерами, тепер Ви можете стати дизайнером свого одягу. Ми втілимо Ваші ідеї у футболках та толстовках, а блогери, що беруть участь у програмі, діляться своїм досвідом щодо дизайну футболки, якістю та матеріалу. За прикладом натисніть тут та за відео.

2015 липень

Онлайн-чат – ні одне питання не лишиться без відповіді службою онлайн-чату, доступною на нашому веб-сайті, що забезпечує швидке та ефективне спілкування. У робочі дні ми працюємо з 8:30 до 16:30, наша служба обслуговування відповість на Ваші запитання та допоможе Вам, якщо у Вас виникли питання або потребуєте допомоги.

online chat kreativator.jpg

Дизайн власного продукту


Швидка доставка Якісне цифрове друкування Подарунок до замовлення Знижка до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.