Виготовлення в день замовлення | Безкоштовна доставка понад 990 грн | Гарантія повернення 30 днів
Всього: 0 шт₴0

1. Прямий цифровий друк

Прямий цифровий друк – вигідний і ефективний метод нанесення зображень на тканину.
Цей метод друкування використовуємо для друку на футболках або для інших текстильних виробів. Метод також називається direkt (безпосередньо), тому що принтер безпосередньо друкує чорнилом на тканину за технологією струменевого друку. Оскільки принтер настільки точний, Ви не обмежені в кольорах і Ви можете друкувати зображення набагато більшої деталізації, ніж трафаретним друком.
Завдяки модернізації розробок є можливість нанесення зображення на виробах світлих і темних тонів. Якщо прямий цифровий друк на виріб з білої (світлої) тканини здійснюється відразу, то друк на тканину темного кольору проводиться вже дещо по-іншому алгоритму. Так, на область перенесення зображення попередньо наноситься праймер. Після цього, спеціальними білими чорнилами наноситься база, а потім вже основний малюнок. Саме через це зображення на тканинах темного кольору буде якісніша.
Максимально можливий формат цифрового друку – 35х40 см. Поверхня на яку нанесли зображення чудово зберігає структуру матеріалу, тканина дихає та м’яка на дотик. Вироби відмінно переносять прання і теплову обробку, не вимагають спеціального догляду.
Єдина вимога до друку, матеріал футболки повинна становити – 60 % бавовни, ми працюємо з високоякісними матеріалами, тому всі наші товари виготовленні із 100 % бавовни.
Великою перевагою цієї технології є те, що друкування можливе навіть при замовленні одної футболки. Тому ця технологія економічно ефективна, наприклад виготовлення одної футболки з трафаретним друком є дорожчим.
Цю технологію ми використовуємо найчастіше, оскільки процес виготовлення є швидким, результат є високоякісним, а дизайн є економічно ефективною.

Digitálna potlač textilu

Technológia flex

3. Флекс і Флок (Flex & Flock)

Друк флексом або флоком використовують для нанесення тільки одноколірних логотипів або надписів (можна кілька кольорів поруч, на деякій відстані).
Флекс при друку створює гладку поверхню.
Флок створює зображення з «оксамитової» поверхнею.
Технологія нанесення:
За допомогою різального плотера на спеціальній плівці вирізається заданий на комп'ютері зображення. Плівка складається з двох шарів: прозорою полімерної основи та власне термоплівку зі спеціальним термоклеємПлотер прорізає термоплівку, але не чіпає основу. Перенесення отриманого зображення на текстильну продукцію здійснюється на термопрессі при високій температурі. Термоперенос використовується тільки для текстильних виробів.

Technológia Flock

4. Сублімаційний друк

Ідеально підходить до друку різних подарунків.
Сублімаційний друк - це технологія друку фарбою, під час якої здійснюється перенесення зображення надрукованого на спеціальному папері під дією температури на текстиль або інші поверхні. Даний вид друку фарбами активно використовується для виготовлення різних видів сувенірної продукції, серед яких: текстиль, чашки, тарілки та інші матеріали.

Технологія нанесення:
1. Підготовлене зображення друкується на струменевому плотері в "дзеркальному відображенні". Друк проводиться сублімаційним чорнилом на спеціальному папері.
2. Підготовлений проміжний носій прикріплюється термостійким скотчем до поверхні зображенням всередину. 
3. Все це поміщається в термопрес, де при заданих температурах (180°-210°C) і часу (30-180 с) відбувається процес сублімації - чорнило випаровуються з паперу і фіксуються на поверхні продукту (горнятка, пазлу, футболки абощо).

Sublimačná technológia tlače

5. Вишивка

Будь це футболка або робочий одяг, вишитий логотип додає цінність до вашого одягу.
Серед усіх технологій машинна вишивка є найбільш довготривалим, оскільки зберігає форму, а колір не в’яне. Подальші переваги машинної вишивки є те, що вишивання можлива на різних тканинах (махрове полотно, повсть). У тому випадку, якщо поверхня не підходить для машинної вишивки, ми також можемо зробити вишиті шви, які потім можуть бути зшиті або закріплені з липучкою на тканину.
Ми розробляємо схемку для вишивальної машини. Дизайнер промальовує заданий макет, виставляє необхідні стібки для процесу вишивання - щільність ниток, кількість кольорів, і т.д. Після розробки схемки ми відшиваємо взірець для погодження та прораховуємо точну вартість вишивки (до уваги береться кількість стібків, тираж та тип виробу, час виконання).

Strojové vyšívanie a nášivka

6. Трафаретний друк

Ідеальний метод для отримання яскравих кольорів при контурному друкуванні.
Трафаретний друк — процес перенесення фарб (по черзі) через спеціальну друкарську форму. В’язкі фарбувальні суміші продавлюють крізь невеликий трафарет (сито). Має і другу назву — шовкографія.
Трафаретний друк використовується дуже широко, тому що дозволяє переносити зображення практично на будь-які матеріали: тканина; метал; скло; плівка; дерево; папір та картон; кераміка; пластик.
Для якісного трафаретного друку потрібно використовувати високоточне обладнання. Головний принцип роботи — продавлювання фарби через сито спеціальним гумовим ракелем на поверхню. Зображення або мотив створюється шляхом пропускання, а точніше продавлювання по черзі фарби через трафарет, створений зі спеціального матеріалу, з невеликими осередками.

Technológia sieťotlače

7. Тампонний друк

Зазвичай, методом тамподруку здійснюється нанесення зображення на: ручки, запальнички, брелок, іграшки, рекламній продукції. Нанесення зображення методом тамподруку можливо практично на всі види матеріалів: пластик, кераміка, скло, метал і дерево.
Друк відбувається шляхом перенесення фарби з кліше на виріб за допомогою пружного тампона.
Тампонний друк дозволяє виконати або одноколірне зображення, або до 6 різних кольорів. З кожним кольором тампону доводиться працювати окремо. Кількість можливих кольорів нанесення залежить від потужності друкарського обладнання.

Tampónová tlač

8. УФ друк

 Ультрафіолетовий друк є сучасним способом нанесення повно кольорових зображень з використанням чорнил, що полімеризуються під дією ультрафіолетового світла. Дозволяє наносити зображення безпосередньо на твердий листовий матеріал.
Переваги УФ друку:
- можливість друкувати на багатьох типах поверхні: склі, металі, ПВХ, МДФ, дереві, папері, картоні тощо.
- УФ-друк дає можливість створювати текстурні поверхні.
- Можливе застосування в процесі друку лаку і білих чорнил, що додає оригінальності будь-якому зображенню.
- У цілому, відзначається підвищений рівень стійкості до зовнішніх факторів, що могли б зіпсувати зображення.

UV tlač

Digitálna potlač tričiek
Sieťotlač
Tampónová potlač pier
Potlač reklamných predmetov
Strojové vyšívanie

Дизайн власного продукту 


Швидка доставка Якісне цифрове друкування Подарунок до замовлення Знижка до 50%

Відгуки

Ваш відгук успішно надіслано.

Розкажіть нам Вашу думку про наш новий веб-магазин та допоможіть нам покращити якість наших послуг.

Дякуємо за Вашу допомогу.